Sündmuste korraldamise terviklahendused

Lahendused alates lihtsamatest esitlusseadmetest kuni rock-kontserdiks sobiliku helitehnikani

Tartu Erinevate Tubade Klubi meeskond on pikaajalise sündmuste korraldamise kogemusega ning meil on alati hea meel pakkuda terviklahendust, mis arvestab kõigi Teie vajadustega. Olgu selleks erilised tehnilised lahendused, dekoratsioonid või hoopis toitlustus. Meie koostööpartnerite nimekiri on pikk ning kohapealsed jõud lahendavad ka kõige nõudlikumad vajadused.

Teie sündmuseks võib olla nii konverents, juubel, seminar, koosolek, firmapidu või avalik üritus jne – Tartu ETK mureteseb ka kõige väiksemate detailide pärast!

Kõigis ETK tubades on kõrglahutusega ekraanid ja helisüsteem, mida on võimalik kasutada nii ruumipõhiselt kui ka maja kesksüsteemi kaudu kõikjale valitud ja vajalikku informatsiooni saates.

Peasaalis on lisaks igas elutoasektsioonis paiknevale 47” ekraanile ka lava taustaks 3×5 m kinoekraan, mis vajadusel kerge näpuliigutusega üles rulludes paljastab ka enda taha peituva rohelise stuudio.

ETK peasaali eeslava taga asub 40m2 suurune greenscreen stuudio. Visuaalselt põnevama ülesehitusega sündmuste puhul on roheline stuudio tehniliste võimaluste suhtes fantastiline abimees ning pakub kindlasti ka lõbusa ja elava sisevaate täna paljude silma eest varjule jääva filmitehnoloogia köögipoolele. Roheline stuudio muutub asjakohaseks, kui soovite oma ettekanded või paneeldiskussioonid läbi viia näiteks stiliseeritud telesaatena või lõbustada oma külalisi kujuteldava reisiga kuule.

ETK puhvet hoolitseb sündmuste käigus joogipoolise, kergemate kohvipauside, puuviljavaagnate, smuutide ja maiuste eest.

Supid, võileivad, salatid ja soe söök saabuvad toitlustuseks ette nähtud vastuvõtusaali meie heade toitlustuspartnerite abil.

Suuremate sündmuste puhul avame ka Klubitoas paikneva puhveti.